



- Lagerstatus: Utsolgt
- Produksjonsland: Sør Korea
The Plant Base Time Stop Collagen Ampoule inneholder 76.53% soppekstrakt som stimulerer kollagenproduksjonen i huden, som gjør at fine linjer blir mindre synlige. Ampoulen vil med sin unike formulering gi huden fuktighet, roe ned irritasjon og styrker hudbarrieren. Adenosin hjelper til med å redusere linjene i huden og har en god effekt mot akne.
Passer til alle hudtyper, kan også brukes av de med sensitiv hud. Bruk denne alene eller tilsett andre hudpleie og kosmetikk produkter.
inneholder 20ml.
Om The Plant Base:
Etablert i 2005, The Plant Base ble raskt populær med sine 100% naturlige håndlagde såper. Med et ønske om å lage naturlig hudpleie og kosmetikkprodukter egnet for familiebruk, dyrker varemerket kontinuerlig hypoallergene og høykvalitetsprodukter, The Plant Base er i dag en av de ledende kosmetikk og hudpleiemerkene i Korea. Alle produkter er 100% laget i Korea og er Cruelty-Free.
![]() | Dette produktet er Cruelty free. Dette betyr produktet ikke er tester på dyr, verken ingrediensene i produktet, eller ferdig resultat skal være testet på dyr. Det er mange merker som hevder at de er dyrevennlig i dag, med mindre et land krever dyretesting av produktene før de tillater salg av de. Det som også er viktig merke seg er at et cruelty free produkt kan inneholde ingredienser fra dyr, som for eksempel honning, bivoks eller gelatin. Vi i soulliving.no er glad i dyrene og er 100% i mot testing av produkter på dyr. |