Meny
Din handlekurv

HYGGEE Relief Sun Moisturizer SPF50+ 50ml

HYGGEE Relief Sun Moisturizer SPF50+ 50ml
Utsolgt
HYGGEE Relief Sun Moisturizer SPF50+ 50ml
249kr
Eks. MVA: 199kr
Laveste pris siste 30-dager: 249kr
  • Antall: Utsolgt

HYGGEE Relief Sun Moisturizer er en bredspekter solkrem med SPF50+ og PA+++ som beskytter mot UVA og UVB stråling, en hyperallergen solkrem som også er dypt fuktighetsgivende, jevner ut hudtonen og motvirker fine linjer (well-aging/rynker). Solkremen er lett å påføre uten å etterlate den kjente hvite hinnen som man ofte får fra solkremer.
Passer til alle typer hud men særdeles godt egnet til deg med tørr hudtype og/eller moden hud.

inneholder 50ml.


Om HYGGEE:

HYGGEE er et Koreansk varemerke som fokuserer på å gjøre det simpelt, med fokus på  hva huden faktisk trenger og tilbyr produkter som er essensielle - rett å slett ren hudpleie.


Dette produktet er Cruelty free. Dette betyr produktet ikke er tester på dyr, verken ingrediensene i produktet, eller ferdig resultat skal være testet på dyr. Det er mange merker som hevder at de er dyrevennlig i dag, med mindre et land krever dyretesting av produktene før de tillater salg av de. Det som også er viktig merke seg er at et cruelty free produkt kan inneholde ingredienser fra dyr, som for eksempel honning, bivoks eller gelatin. Vi i soulliving.no er glad i dyrene og er 100% i mot testing av produkter på dyr.